.

.

Карат Т.В. Тркалезен бел дијамант 10kt бело злато дво-камен прстен

Карат Т.В. Тркалезен бел дијамант 10kt бело злато дво-камен прстен

DEN 3455.84
Износ

Нема ништо прилично гламурозно или елегантно како додатоци од 10 KT злато, нагласени со прекрасни пенливи камења. Овој убав прстен со тркалезни, оригинални бели дијаманти, поставени на шума, тежи на 1/10 ct. Т.В. Изработено во бело злато од 10kt, тоа е зачудувачко парче што е совршено за специјални прилики или да додадете малку гламур во секојдневната облека. Тоа е прекрасен изглед кој е сигурен дека ќе го подобри секој ансамбл. Jewelers Club 1/10 Carat T.W. Тркалезен бел дијамант 10kt Бело злато со дво-камен прстен : 1/10 ct. T.W.10 KT Бело злато со злато во различни големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите