.

.

Ижансеан Новороденче Бебе Девојче Облека Прашка Без Ракави Цветен Ромпер Фустан Боди Лента За Глава Летни Тимови Портокал 3 Месеци

Ижансеан Новороденче Бебе Девојче Облека Прашка Без Ракави Цветен Ромпер Фустан Боди Лента За Глава Летни Тимови Портокал 3

DEN 1.00
Износ

Бебе Девојка 2 парчиња Летни Облеки, Цветен Ромпер Фустан Без Ракави Со Лента За Глава. Карактеристики : . Мека и удобна ткаенина му дава на вашето дете најнежна грижа. Препорачано рачно/машинско перење одделно, закачете суво и не избелувајте. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу за избор. Големина(см)tttttt. 70t Length : t31t Bust : t37t Советува Возраст : t0-3 Месеци. 80должина : t33t Bust : t39t Советува Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t35t Bust : t41t Советува Возраст : t6-12 Месеци. 100tlengh : t37t Bust : t43t Советува Возраст : t12-18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t12. 20 t Bust : t14. 57 t Советува Возраст : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t12. 99 t Bust : t15. 35 t Советува Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t13. 78 t Bust : t16. 14 t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 100должина : t14, 57 t Bust : t16, 93 t Советува Возраст : t12-18 Месеци. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Црвена, Портокалова, Црвена Зелена. Пол : За Девојчиња. Стил : Слатка, Стилски. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Ромпер. 1 Х Лента За Глава. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашата облека за новороденчиња е изработена од памучна мешавина. Мека и удобна. Пријателски за кожата и дише, нема штета за кожата на вашето бебе. Карактеристика : бебе ромпер : Без Ракави, прилагодливи ремени за шпагети, цветен принт, избришани детали, полите на здолништето, предвремено затворање за лесно менување пелени. Дизајн : Класична боја и сладок стил, направете ги летните облеки на бебето да изгледаат привлечно и фасцинантно. Вашата девојка ќе добие тони комплименти во неа. Подарок : Симпатична облека за новороденчиња, е одличен подарок за првиот роденден, Божиќ, Новогодишен Ден, Велигден или други празници. Многу ќе ви се допадне на вашето малечко. Повод : сет За бебиња, погоден за дома, фотосесии, забава, семеен собир, празнични настани, црква, роденден, крштевање, прослава итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите