.

.

Букер Женски Цветен Принт Летни Отпечатоци Со Врвки Шорцеви Врвки Плажа Памучни Панталони Џеб За Вежбање Панталони Со Пет Точки

Букер Женски Цветен Принт Летни Отпечатоци Со Врвки Шорцеви Врвки Плажа Памучни Панталони Џеб За Вежбање Панталони Со Пет Точки

DEN 3.33
Износ

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : НЕ. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1pc шорцеви табела : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 95см/37.40" Должина : 52см/20.47"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 100см/39.37" Должина : 53см/20.87"Големина : Л Половината : 70см/27.56" : 105см/41.34" Должина : 54см/21.26"големина : xl половината : 75cm/29.53" : 110cm/43.31" должина : 55cm/21.65"големина : xxl половината : 80cm/31.50" : 115cm/45.28" должина : 56cm/22.05" блуза за жени врвови со долги ракави, секојдневна, спортска, fall и изгледа одлично со фармерки или хеланки, погодни за сите Прилики,секојдневно секојдневно,работење,патување итн. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Клип Погодна За Повеќето Дами. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

R

Им се допаѓа и на купувачите