.

.

Алуминиумска легура на Каи 7. Преиспитано ОЕМ тркало, изработено од сребро, се вклопува во Cadillac CTS

Алуминиумска легура на Каи 7. Преиспитано ОЕМ тркало, изработено од сребро, се вклопува во Cadillac CTS

DEN 2.00
Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 7,5, 51мм, 7 погледи, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, изработена од сребро. Одговара на вашиот Cadillac CTS од 2003-2003 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 17 x 7,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарк Сребрена, се вклопува во 2003-2003 CADILLAC CTS 17 x 7,5, 51 mm Offset, 7 портпари, 5 LUG, шема на завртката од 115мм, искра сребрено машинирано, направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара на Изберете : 2003 CADILLAC CTS и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите