.

.

Акихол Јакни За Жени Трендовски Жени Карирана Јакна Јакна Со Долги Ракави Кардигански Палта Преголема Меки Шерпа Надворешна Облека

Акихол Јакни За Жени Трендовски Жени Карирана Јакна Јакна Со Долги Ракави Кардигански Палта Преголема Меки Шерпа Надворешна

DEN 3.33
Износ

Дами Мода Еднобојни Долги Ракави Јагнешко Кадифено Палто Волнени Палта За Жени Женски Лесни Јакнисезона : Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧЕ Женско Палто МЕКА ТКАЕНИНА : оваа женска јакна од поларно руно е изработена од ултра меко полиестерско микрофлеско за совршена Количина На Удобност. КРАЈНА УДОБНОСТ : со дизајн во стилот на јака и целосно затворање со патент, ќе одржувате целосен опсег на движења со оваа лесна мека јакна од руно. РАЗНОВИДНОСТ : Мек и топол, материјалот од микрофлис е совршена надворешна или дополнителна топлина на средниот слој за различни прилики,тој е совршен слој за секојдневно секојдневно носење и спортови на отворено. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : модерно класично вклопување и со меко, лесно чувство и два рачни џебови со патент ја прават оваа јакна од руно главен за удобна активност на отворено. ИЗДРЖЛИВОСТ : Вниманието На деталите е она што ја издвојува нашата облека. Наведувајќи ги само најквалитетните материјали, стручните шевови и изработката. Ова е долготрајна облека во која ќе уживате во наредните сезони.

R

Им се допаѓа и на купувачите