.

.

Центричен 120. Центрични Премиум Диск Кочница Ротори Одговара изберете: 2003-ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР

Центричен 120. Центрични Премиум Диск Кочница Ротори Одговара изберете: 2003-ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР

DEN 2.00
Износ

Вратете го вашето возило на првобитното сигурно ниво на перформанси со Овој Ротор На Сопирачката За Напојување, 12065093. Изработен е од тежок челик со црно-е облога за долготрајна отпорност на корозија. Овој премиум ротор на сопирачките има ненасочна завршница на површината и двојно мелење на дискот за ефективно пробивање на подлогата и потивки и помазни застанувања. Ги исполнува или надминува СТАНДАРДИТЕ НА СИСТЕМОТ ЗА КВАЛИТЕТ QS и ISO. Моќ Слот 12065093 Премиум Кочница Ротор : Премиум челик диск сопирачка ротор. Подобрена моќ на сопирање и запирање. Црниот Е-слој нуди долготрајна отпорност на корозија. Произведени за да ги исполнат СТАНДАРДИТЕ НА СИСТЕМОТ ЗА КВАЛИТЕТ QS и ISO. Ненасочни завршетоци и двојно мелење. Машинска површина без триење. Г3000 металургија. Одговара Изберете : 2003-2005 ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите