.

.

Фхенгтаис Женски Летни Шорцеви Обични Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластичен Струк Должина На Коленото Бермуди Пешачење Атлетски Шорцеви На Плажа

Фхенгтаис Женски Летни Шорцеви Обични Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластичен Струк Должина На Коленото Бермуди Пешачење Атлетски

DEN 2.33
Износ

Женски Летни Памучни Ленени Панталони Обични Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Летна и Пролетна секојдневна Блуза.2.Материјал : Памучна Постелнина Изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен,Далиј, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женски Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Памучен Ленен Стил : Лежерна Должина : Редовно како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Удобната Панталона За Шорцеви Е Изработена од Мек Материјал, Лесна, Дише, Одличен Квалитет Со Опуштен Лабав Стил На Вклопување, Прилично Удобна за Носење За Топло / Топло време. Класична Цврста Боја-Секогаш Мода И Никогаш Надвор Од Трендовски. Дизајн на женски Шорцеви Со Појас - Стил На Среден Пораст / Кратки Панталони / Широк Покриен Еластичен Појас / Висок Струк / Врвка За Влечење / Лабаво Вклопување / Класична Цврста Боја / Зелена, Сина, Црна, Розова, Сива, Каки / Црн Цвет, Леопард, Камуфлажа, Печатење На Боја За Вратоврска / Големина С, М, Л, XL, 2 XL / Секојдневен / Мода / За Пролет, Лето, Fall. Среден Пораст Со Лабаво Вклопување - Ќе Го Зголеми Вашиот Струк И Ќе Ги Направи Нозете Витки И Подолги. Широк Еластичен Појас Со Врвка За Влечење-За Умерено Растегливо Вклопување, Исто Така, Прилагодете Ја Затегнатоста Преку Врвка За Влечење. Овој Женски Шорцеви Секојдневен Придружник Е Совршен За Пролет И Лето, Можете Да Носите Како Пижами Шорцеви, Погодни За Секојдневниот Живот Секојдневен Дом / Пижами Панталони / Облека За Спиење / Спална Соба / Бања / Училиште / Плажа / Спортови На Отворено / Лежење / Шопинг / Дружење Со Пријателите / Викенд / Забава / Тропска Турнеја / Одмор / Одмор / Хаваи / Костими За Капење Прикривање / Трчање / Џогирање / Јога / Облека На Плажа. Женски Летни Основни Лабави Удобни Шорцеви Лесни Меки Секојдневни Еластични Врвки За Влечење Кратки Панталони За Забава На Плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите