.

.

Deyuer Американска Верзија Лаптоп Лаптоп Тастатура Замена За Macbook Pro A1278

Deyuer Американска Верзија Лаптоп Лаптоп Тастатура Замена За Macbook Pro A1278

DEN 2.33
Износ

Спецификации : . Висококвалитетни делови за замена на тастатурата. Замена за истрошени, стари или скршени делови од тастатурата на лаптопот. Погоден За Mac Book Pro A1278. Име на ставка : Тастатура За Macbook Pro. Материјал : Метал + Пластика. Компатибилен Модел : За Mac Book Pro A1278. Карактеристики : Американска Верзија, Замена, Прецизни, Додатоци за Лаптоп. Забелешка : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Пакетот Вклучува : . 1 x Тастатура За macbook Pro висок квалитет на тастатура замена делови. Замена за истрошени, стари или скршени делови од тастатурата на лаптопот. Погоден За Mac Book Pro A1278.

R

Им се допаѓа и на купувачите