.

.

Едноставно Daisy 2 '3' Геометриски килим на дрво на плажа

Едноставно Daisy 2 '3' Геометриски килим на дрво на плажа

DEN 1932.00
Износ

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор. Едноставно Daisy 2 'x 3' Геометриски килим за затворено дрво на плажа : 2 'x 3' Внатрешен килим. Украсете и персонализирајте го вашиот дом со килими кои отелотворуваат боја и стил. Материјали : полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите