.

.

Нулум почесен апстрактен килим за подрачје на раб, 7 '10 10' 10

Нулум почесен апстрактен килим за подрачје на раб, 7 '10 10' 10

DEN 1.00
Износ

Донесете спокојство директно во вашата куќа! Сè, од боја до моќни килими, може да додаде чувство на Зен во која било просторија во вашата куќа. Раширете го еден под рамката за креветот и ќе ви овозможи полека да го започнете утрото од десното стапало; Или користете го на кое било друго место во вашиот дом на кое му треба допир на спокојство. И бидејќи е направен од најдобрите материјали и е и пријателски за животни и деца, ќе се вклопи во секој животен стил. Со нашиот широк избор на големини, искористете го максимумот од вашето време дома со нашите миленичиња и лесни за чистење килими. Нулум чест Апстракт магливиот раб област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 100% памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

R

Им се допаѓа и на купувачите