.

.

Sumn Industries Vintage Propeller Aircrane Aircrane Sepia Photography Canvas Wallидна уметност, 10, дизајн од Johnон Слемп

Sumn Industries Vintage Propeller Aircrane Aircrane Sepia Photography Canvas Wallидна уметност, 10, дизајн од Johnон Слемп

DEN 0.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : авион; Возило; Авиони; Транспорт; Гроздобер, антички. Дизајн од Johnон Слемп.

R

Им се допаѓа и на купувачите