.

.

Сет на тајни богатства со кратки ракави за печатени пижами

Сет на тајни богатства со кратки ракави за печатени пижами

DEN 0.33
Износ

Спијте или дневна во стил со оваа пижама со јака од две парчиња, поставена од тајни богатства. Врвот на јаката со кратки ракави на ракав е акцентиран со новини трим детали за допир на софистицираност. Панталоните во стилот на Капри се во совпаѓање со печатење со целосна еластична лента за половината што нуди утеха без да жртвува стил. Софистицираноста се среќава со удобност во оваа јака од кратки ракави, PJ поставен во памук со памук со памук BCI (што е подобро за околината) понудена во неколку модерни отпечатоци и бои, не земајте само еден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 горе и 1 пар капри панталони. Врвот : јака од изрез; кратки ракави; Затворање на копчињата; џеб на градите; Детали за контрастни трим. Капри панталони : стил на влечење; еластична половината; џебови од страничен цвест; детали за контрастни трим; 23 ”inseam. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pе женски кратки ракави, поставени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите