.

.

Богатствата На Каролина Ck4459pw Австралиски Долг Обложен Глушец Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H

Богатствата На Каролина Ck4459pw Австралиски Долг Обложен Глушец Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H

DEN 339.36
Износ

Богатствата на каролина CK4459 PW1216 Австралиски Долг Обложен Глушец Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични Австралиски Долго Обложени глушец уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Перница. Оваа Украсна Перница Од Платнена Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролина Среќна Новогодишна Елка. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од богатствата на каролина нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја држи својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролина Богатства Глодари категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

R

Им се допаѓа и на купувачите