.

.

Дерек срцеви јуниори на нејасни џогери од вафли

Дерек срцеви јуниори на нејасни џогери од вафли

DEN 319.68
Износ

Луксузно нејасно чувство со лежерна вибрација и ги имате вашите нови дното. Пријатните џогери на Дерек срце одат од работа до викенд со стилска леснотија. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Текстура на вафли. 70% полиестер/25% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фази вафли џогери за јуниори од Дерек срце.

R

Им се допаѓа и на купувачите