.

.

Врвот на резервоарот за перформанси без ракави во Avia

Врвот на резервоарот за перформанси без ракави во Avia

DEN 2.67
Износ

Резервоарот за изведба на Avia е од суштинско значење за салата, студио, на отворено или што било помеѓу! Дизајнирано со стил и удобност во умот, лесното вклопување и женско деколте се совршени додека работите надвор. Назад на тркачот ви овозможува да се движите слободно додека рефлексивните детали за грбот ве забележуваат. Завршувањето на парчињата и фитинг на мрежа обезбедуваат вентилација и дишеност. Високо-ниско хелилин е малку заоблен со продолжен грб за поголема покриеност. Направено во рециклиран полиестер со обложување на поли/спандекс. Изберете од низа сезонски бои плус црно -бело. Резервоар за перформанси, лесно вклопување, мешунки, тркач назад, висока ниска хемлина, рециклиран полиестер / полиестерски дрес, финиш за крик.

R

Им се допаѓа и на купувачите