.

.

Лизгачка плоча компатибилна со 2015 година- Chevrolet Silverado HD 2015- Chevrolet Silverado HD Front се продава индивидуално

Лизгачка плоча компатибилна со 2015 година- Chevrolet Silverado HD 2015- Chevrolet Silverado HD Front се продава индивидуално

DEN 888.96
Износ

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Chrome Replaces OE Number : 23153943 Replaces Partslink Number : GM1044127 Interchange Part Number : 23153943,GM1044127 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and Ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на делови : GM1044127. Број на размена на дел : 23153943, GM1044127. Се вклопува во Изберете : 2015-2019 Chevrolet Silverado и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите