.

.

Luxpaper рамен картички, 1 2, 100lb. Природно, пакување

Luxpaper рамен картички, 1 2, 100lb. Природно, пакување

DEN 2.33
Износ

Дали барате висококвалитетна рамна картичка за персонализирање на пакет или создавање визит-картички? Овој труд е исто така совршен за секоја пригода од разиграни до формални. Текстот и издржливоста се исто така совршени за картички за место, цветни аранжмани и многу повеќе. Кога се отпечатени, тие се надополнети со широк спектар на бои за мастило. Нема да мора да се грижите за метежот, солзите или мастило со овие коверти. Тие се дизајнирани за компатибилност со домашни печатачи за ласер и инк -џет. Без разлика дали користите пенкало за пенкало или калиграфија, ќе бидете импресионирани од висококвалитетната хартија што е отпорна на измама. Овој труд мери 5 1/2 x 8 1/2 (139,7 mm x 215.9mm). Ако барате совршена хартија со многу намени Lux 100lb. Природно е издржлива и висококвалитетна опција за сите ваши брендирање и креативни намени. Купете пакет од 50, 250, 500 или 1000 денес! Luxpaper A9 рамни картички. Големина : 5 1/2 x 8 1/2 инчи. Количина : 250 пакет. Природно. Овие картички со рамни белешки доаѓаат со 2 страни на празни места што ви овозможуваат да гушкате, или да напишете што сакате!.

R

Им се допаѓа и на купувачите