.

.

Овошје на ја разбои мажите без ракави на мускулите, пакет, големини S-3XL

Овошје на ја разбои мажите без ракави на мускулите, пакет, големини S-3XL

DEN 2.33
Износ

Без разлика дали одите во теретана, или вие и вашите пријатели одлучувате да ја фрлите топката наоколу, плодот на кошулата на мускулите на разбојот го има грбот. Оваа одлична кошула без ракави вклучува некогаш мек ринг -памук за премија мекост, двојна одбранбена технологија за заштита на мирис и мирис, а сега 20+ UPF за заштита од сонцето! Останете уверени дека знаејќи дека плодот на разбојот работи против сите оние вообичаени проблеми. Овошје на двојната одбрана на мажите со двојна одбрана на мажите без ракави, 3 пакувања : машка кошула за мускули без ракави. Секогаш мекиот прстен што го врти памукот обезбедува премија за миење на мекост по миењето. Двојната технологија за одбрана обезбедува контрола на крило и мирис. 20+ UPF обезбедува заштита од сонцето. Дарежливо се вклопува низ телото. Ребреста јака ја држи својата форма. Лента за вратот на рамо до рамо за удобност и издржливост. Двојно шевове на иглата на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Големини S-4 XL. 100% памук, 50% памук/50% полиестер, 60% памук/40%. Овошје на разбојната ставка бр. 3pcm92.

R

Им се допаѓа и на купувачите