.

.

Лолмот Модно Печатење Фустани Со Еднобојна Боја Шема На Прсти Без Ракави О Врат Секојдневен Лабав Фустан За Ноќни Фустани Со Џеб

Лолмот Модно Печатење Фустани Со Еднобојна Боја Шема На Прсти Без Ракави О Врат Секојдневен Лабав Фустан За Ноќни Фустани Со

DEN 271.84
Износ

Мода Женски Џеб Печатење Без Ракави Обични Ноќни Фустани Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален Дизајн Фустан и ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен Секси фустан! Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето И Пол : Женски Повод : Дневна Карактеристика : Џеб,Без Ракави, Материјал За Печатење : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Мини Одговара : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан Од 1xwomenени. Совршени фустани за секојдневно носење фустанот може да се носи и дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање/ноќен клуб/ ноќница / работа, бизнис,танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. €Уникатен Дизајн Q : ова е одличен удобен фустан, доволно убав за деловна секојдневна работа и доволно лесен летната плажа! Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Појас половината, можете да го врзете во предниот, страничниот или задниот дел. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан. ●Карактеристика : чаденото елече може да се истегне за да одговара на различни форми на телото удобно и тесно и дава добра форма на вашата биста. Женскиот фустан со возбуда со квадратен врат, опремен со нивоа што тече полите, прави да изгледате како неверојатно зачудувачка самовила. Фустанот без ракави со висок струк точно ја комплиментира летната опуштена атмосфера, а работ на возбуда обезбедува женски допир. Уште повеќе, нашиот фустан може да создаде совршен ефект за покажување на вашата витка линија. €Натпревар● : за да создадете повеќе зачудувачки ефект, треба да го стилизирате овој фустан со соодветни чевли и додатоци. При изборот на овие парчиња, треба да се земат предвид боите и приликите. Високите потпетици се погодни за свечени прилики и чизми, патики или сандали може да се носат во секојдневниот живот. Ѓерданите го красат вашиот тенок врат, а другите додатоци прават да изгледате пошик. `+Прилика : танцување, матурска, церемонија на дипломирање, запознавање, клуб, коктел, туш за бебиња, невестински туш, свадба, забава, дружење, ноќно излегување, меден месец, плажа, пикник, патување, одмор, одмор, свечени прилики и секојдневно носење, работа, родово откривање, роденденска забава, свршувачка, канцеларија, семејно снимање, пукање во будиор.

R

Им се допаѓа и на купувачите