.

.

Белела Дами Клинови Удобност За Чевли Клин Сандали Летна Платформа Сандала Проѕирни Секојдневни Чевли Забава На Отворено Црвено 10

Белела Дами Клинови Удобност За Чевли Клин Сандали Летна Платформа Сандала Проѕирни Секојдневни Чевли Забава На Отворено Црвено

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали На Плажа, Сандали, Летни Сандали, Секојдневни Сандали Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црвена, Бела, Светло Сина (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, САД 10, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : материјал за Пуутсол : Тип На Пухел : Прицврстување На Клин : Тип На Кофа : Ѕиркајте Висина На Цевката : Ниска Топсезона : Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Плажа, Забава, Свадбени Карактеристики : 1. Женски клин сандали, лесни и удобни летни платформи сандали. Клин сандали жените се удобни за носење.2. Клин Пета : Клин пета, стабилна и обезбедува ефект на зголемување, го издолжува односот на висината и лесно се совпаѓа.3. Надворешниот ѓон со текстура обезбедува поддршка и стабилност при секојдневното одење.4. Стилски Изглед : Карактеристична форма на оваа клинеста платформа сандалите за жени додаваат извонреден изглед и исто така додаваат доволно висина за да облечат макси фустан, мини фустан, шорцеви или ромпер итн., и да направат вашите нозе да изгледаат подолги.5. Разновидни сандали во стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. Подигнете го вашиот изглед за секоја пригода, како што се забава, матурска, работа, состаноци, свадба, шопинг, роденден, празници итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Клин Сандали За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КЛИН САНДАЛИ : Голема падина која ја следи закривената линија на стапалото за да обезбеди одлично искуство при одење и да ви даде неколку висина на вашата фигура без никакви непријатности. ДИЗАЈН : ги сакаме клиновите за да ни дадат совршен поттик во висина и тие се носат во текот на целиот ден. Ултра лесен дизајн со затворање на бравата за совршено да ги прегрнете нозете. ОТПОРЕН НА ЛИЗГАЊЕ : дизајнот на стп ѓонот е отпорен на абење, не се лизга, лесен и удобен, што ви овозможува безбедно одење. ИЗРАБОТЕНИ за УДОБНОСТ : Нашите клинови сандали имаат исклучително мала тежина, што ги прави неверојатно удобни за носење. Ви нуди пријатно чувство и е славно воздушно, што го прави одењето лесно и пријатно. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие преслатки чевли! Имаме толку многу бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека!.

R

Им се допаѓа и на купувачите