.

.

Регенси Коби Мобилни Обука Маса Со Редење Зенг Столици

Регенси Коби Мобилни Обука Маса Со Редење Зенг Столици

DEN 2.67
Износ

Одличен избор За училишта, кафетерии и чекални, Мобилната Маса За Обука На Регенси Коби со 2 Столчиња Зенг ви дава мобилна маса и сет за столови дизајнирани да ги одбијат бактериите. Секоја од вклучените столчиња Зенг е проникната во боја и третирана со антимикробно средство за да помогне да се запре ширењето на бактериите. Заклучувањето на тркалцата на масата и рачките на задниот дел од столовите значи дека можете лесно да го преместите овој комплет од соба во соба. Столчињата исто така се натрупуваат за лесно складирање. Направена да трае, оваа табела има тубуларна челична основа со црна завршница обложена со прав и топлински споен меламин ламинат со дебелина од еден инч, отпорен на гребење, дамки и изгореници и доаѓа во вашиот избор на достапни бои. Столчињата Зенг имаат армирана метална рамка која поддржува до 400 фунти. Овој комплет е лесен за чистење и направен и за деца и за возрасни. Изберете од достапни големини. Дизајн на правоаголник со заоблени агли за безбедност. Вашиот избор на достапни завршетоци. 1-во. дебел термички споен меламин ламинат врвот. Тубуларна челична основа со црна завршница обложена со прав. Ламинатниот врв е отпорен на гребење, дамки и изгореници. Заклучување тркалца за лесна маневрирање. Вклучени Зенг столици се третираат со антимикробен агенс. Столици имаат армирана метална рамка в.

R

Им се допаѓа и на купувачите