.

.

Познат Цртан Филм Клипови За Коса За Деца - Симпатична Барети Клипови Во Собата

Познат Цртан Филм Клипови За Коса За Деца - Симпатична Барети Клипови Во Собата

DEN 1.00
Износ

Опис : Изработени од висококвалитетна Метална Смола и Акрилни Материјали, Нашите Цртани Клипови за Коса се издржливи и без мирис. Сите тие се ригорозно тестирани пред испораката. Овој комплет за ленти за глава е задолжителен за да ја направите вашата девојка да изгледа како вистинска принцеза. Нашите Клипови за Коса се дизајнирани со широк спектар на убави дезени и блескави бои за да одговараат на сите тимови, фризури и бои за коса, тие лесно можат да се фиксираат и на густа и на тенка коса. Вашето мало девојче нема да чувствува болка кога ги носи Нашите Слатки Штипки за Шноли. Тие нема лесно да се лизгаат, па вашето мало девојче ќе се истакнува секој ден. Спецификација : Име На Производ : Цртан Филм Клипови За Коса За Деца Материјал : друг стил : цртан стил : детска боја : 1# зајак жолт комплет, 7# жолт сет за цвет на лак, 8# розов сет за цвет на лак, 9# пурпурен сет за цвет на лак популарни елементи : список на пакети со цртани филмови : фиба*1 Список За Пакување Пакувања : Цртани Клипови За Коса За Деца *1 Комплет Висококвалитетни Материјали : Изработени Од висококвалитетна Метална Смола и Акрилни Материјали, Нашите Цртани Клипови За Коса Се Издржливи и без Мирис. Сите тие се ригорозно тестирани пред испораката. Овој комплет за ленти за глава е задолжителен за да ја направите вашата девојка да изгледа како вистинска принцеза. Нема Болка : Вашето дете нема да чувствува болка кога ги носи Нашите Цртани Клипови за Коса. Цртаните Клипови за Коса, исто така, нема лесно да се лизгаат, правејќи го вашето мало девојче да се истакнува секој ден. Слатки Додатоци за Коса : Нашите повеќебојни, Повеќебојни Слатки Клипови за Коса ќе направат вашите девојки да изгледаат слатко и шармантно. Удобни се и за секојдневно носење. Применливи Прилики : Нашите Цртани Клипови за Коса се совршени за забави, одмор, јога, тушеви за бебиња, ранци, трчање и секојдневни активности. Тоа ќе го придружува вашето дете секој ден. Подарок За Деца : Нашите Слатки Клипови за Шноли се прекрасен подарок за вашите деца, ќерка, внука или внук. Совршен избор да ја направите вашата девојка живот на забавата.

R

Им се допаѓа и на купувачите