.

.

Фјофпр Женски Есенски Врвови Дуксери Со Дуксери За Жени Плус Големина Долги Ракави Во Боја Што Одговараат На Кадифен Дуксер Секојдневен Врвка За Влечење Лесни Врв?

Фјофпр Женски Есенски Врвови Дуксери Со Дуксери За Жени Плус Големина Долги Ракави Во Боја Што Одговараат На Кадифен Дуксер

DEN 2.00
Износ

18 "Ракав : 63cm/24. Врвовите секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, излегување, секојдневна облека, бизнис, одмор, одмор, патување, основни врвови за секоја мода жени или девојка.In покрај тоа, дизајнот на вратот комплетира помодерен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите