.

.

Линколн Авијатичар М6373А Абонос Пинт Едностепена Боја За Автомобил Авто Камион

Линколн Авијатичар М6373А Абонос Пинт Едностепена Боја За Автомобил Авто Камион

DEN 383.84
Износ

Секој Комплет содржи 1 Пинта едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Ултра издржлив финиш во една фаза не бара јасен слој. Факултативна уретан зацврстувач продаваат одделно Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код За Боја : Т.е.-М6373А-Линколн-Авијатичар-ЕП-ССК-ХХЛЕ. За Автомобил или Камион : Линколн Авијатичар М6373А Абонос.

R

Им се допаѓа и на купувачите