.

.

Атлетски работи машка и голема машка екипа на вратот, 2-пакет, големини S-3XL

Атлетски работи машка и голема машка екипа на вратот, 2-пакет, големини S-3XL

DEN 2.00
Износ

Маица за тренингот, маица за обични излегувања-не пот. Подготвени сте за следната сесија за тренингот или ден исполнет со активност со оваа атлетска работа 2-пакувања маици со кратки ракави на вратот на екипажот. Овие машки атлетски маици се изработени во мек плете што е совршено за тоа кога ќе ја погодите салата или ќе го однесете следниот рок. Овие маици со активна облека лесно се со вашите омилени шорцеви или џогери за комплетен атлетски ансамбл и доаѓаат во удобен два пакувања за двојно удобност. Сега е полесно од кога и да било да ја ажурирате вашата гардероба со опуштени вклопувачки маици за мажи. Само на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на екипажот; меко плетено. Машка и голема машка екипа на вратот од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите