.

.

Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 2.00
Износ

1. Дизајн на преклопување, лесен за преклопување и складирање, заштедете простор и складирајте брзо. 2. Преклопете во еден чекор, ОКОЛУ 5 СМ/2 по преклопување, само висината на мобилниот телефон;. 3. Зголемете ја големината на кофата, зголемете ја ширината на корпата за џогер, лесна за чистење на сите видови конвенционални џогери. 4. Дизајн на пластична лента за раце, едноставен и удобен за употреба, едноставен и елегантен изглед. 5. Виси дизајн, брзо одводнување, чиста и хигиенска, не зафаќа простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите