.

.

Костуи за ееоре со унија на Дизни

Костуи за ееоре со унија на Дизни

DEN 0.33
Износ

Пријатен, удобен и лесен начин да го канализирате омиленото магазин од 100 акри од шума. Едно парче костум на унија е совршен избор за лежење или прави одличен костум исто така! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. прикачен аспиратор. Затворање на предниот патент. Дизајн со едно парче. © Дизни, сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дизни ееоре едно парче унија костум за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите