.

.

Ступел Индустрии Живописни Жолти Ливчиња Од Сончоглед Воздушен Поглед Цветно Сликарство Необликувана Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Микеле Норман

Ступел Индустрии Живописни Жолти Ливчиња Од Сончоглед Воздушен Поглед Цветно Сликарство Необликувана Уметност Печатење Ѕидна

DEN 3.00
Износ

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Ѕидната уметност е подготвена за закачување-не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слоевито уметничко дело на полица или на ѕид. Уметничкото дело се Однесува на : Растение; Цвет; Цвет; Сончоглед; Маргаритка; Маргаритки; Ливче. Дизајн На Микеле Норман.

R

Им се допаѓа и на купувачите