.

.

Моторола Мото Е 16гб Отклучен Паметен Телефон-Фино Злато

Моторола Мото Е 16гб Отклучен Паметен Телефон-Фино Злато

DEN 3.33
Износ

Запознајте го новиот Мото Е. паметен телефон кој ги комбинира работите што ги сакате и работите што ви се потребни по цена што?ќе сакам. Погледнете го вашиот свет на живописен 5" HD дисплеј. Носете компактен дизајн кој се чувствува одлично во вашата рака. Никогаш не грижете се дали телефонот ќе се навлажни малку со неговата водоотпорна обвивка.1 Извршете ги вашите омилени апликации и бидете во тек Со Андроид? 7.1. Снимајте прекрасни слики со напредни камери кои никогаш не пропуштаат момент, дури и при слаба осветленост. И ослободете се од полнење со целодневна батерија.2 Новиот Мото Е. Се?во право си. Видливо брилијантен со живописен HD дисплеј од 5 инчи и компактен дизајн, ова е телефон ти?ќе сакам да се држам. Изберете од софистицирани завршетоци Во Црно Сладунец и Фино Злато. Направете прскање Никогаш не дозволувајте излевање, прскање или малку дожд да ви застанат на патот. Мотото користи водоотпорна нанокоса за да го заштити вашиот телефон внатре и надвор. Забрзајте Повлечете И скролувајте низ вашите омилени веб-страници, брзо ажурирајте го статусот На Facebook или гледајте видео за стриминг без чекање. Мотото добива поттик од Својот Qualcomm® Snapdragon? четири-јадрен процесор И 4g брзина. Очекувате најдобар Рок Андроид? 7.1, ажурирана верзија на светот?најпопуларниот оперативен систем. Сега трошењето помалку не?мора да значи да се помириш со помалку. Насмевки Насекаде Никогаш не пропуштајте момент со 8 ПРАТЕНИК автофокус камера. Плус, направете селфи фотографии вредни за споделување користејќи ја предната камера од 5 ПРАТЕНИЦИ. Ти?ќе добиете одлични резултати дури и при слаба осветленост. Моќ игра Дон?се грижите за полнење кога ќе?повторно надвор и за. Продолжете со часови со едно полнење на Целодневниот Допир на батеријата од 2800 m Ah И одете Зошто да се сеќавате на друга лозинка? Само користете го отпечатокот за да го отклучите телефонот, за да можете побрзо да дојдете до добрите работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите