.

.

Лек Патот Велосипед Велосипед Капка Глуварче Палецот Зафати Палецот Над Зафат Систем За Одмор Рачка

Лек Патот Велосипед Велосипед Капка Глуварче Палецот Зафати Палецот Над Зафат Систем За Одмор Рачка

DEN 255.84
Износ

Опис : * сосема нов и висококвалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Пад На Велосипед За Друмски Велосипед Зафати За Палецот Палецот Над Рачката За Одмор На Системот За Држење*Контрола • Удобност • Спуштање*зголемете ја контролата, удобноста и стабилноста во капките. * Одлично за возење на далечина и трки .Спецификација : *Материјал : Најлон+Челик*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите) * Тежина : Околу 15гр * Модел : За Рачката На Велосипедот На Патот Пакетот Вклучува : 1 Пар Рачка За Велосипеди За Држење На Палецот : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Друмски Велосипед Велосипед Капка Глуварче Палецот Зафати Палецот Над Рачката За Одмор На Системот За Држење. Контрола • Удобност • Спуштање. зголемете ја контролата, удобноста и стабилноста во капките. Одлично за возење на далечина и трки.

R

Им се допаѓа и на купувачите