.

.

8'h Саливанс го запали снежниот градинарски бор, разнобојно

8'h Саливанс го запали снежниот градинарски бор, разнобојно

DEN 479.20
Износ

Оваа редок осветлена елка ќе биде привлечен додаток на вашиот декор за одмор. Со прекрасни трепкачки светла и цврста метална основа, ова едноставно дрво ќе биде фокусна точка на вашата Божиќна сезона. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Претворете го вашиот простор во зимско чудо со ова зачудувачки 8 'запалено снежно степено бор, совршено за додавање на допир на магија во вашиот Божиќен декор . Стоејќи на импресивна височина од 8 метри, ова снежно степено борово дрво создава величествена фокусна точка што Веднаш го воздигнува амбиентот на вашиот затворен украсен украс или Божиќен дисплеј на отворено . направена од трајна и висококвалитетна пластика, ова разнобојно дрво ја носи убавината на природата во затворено и на отворено, што го прави идеален додаток на вашите украси за одмор . со своите изградени -Во светла, ова дрво го осветлува вашиот простор со привлечен сјај, обезбедувајќи топла и празнична атмосфера што ја поставува сцената за радосни прослави . без разлика дали е сместено во вашата дневна соба, на вашата тремот или во вашата градина, овој запален снежен градинарски бор Дрвото носи волшебство на сезоната на празници на кој било амбиент, што го прави задолжително за Божиќните ентузијасти . Оваа ставка е изработена од пластика. Мерки на дрво 28 "l x 28" w x 8'h.

R

Им се допаѓа и на купувачите