.

.

Janeејн и чевли за чевли Corrine Puffer Boot

Janeејн и чевли за чевли Corrine Puffer Boot

DEN 767.84
Износ

Дајте изјава со багажникот на Корин Пуфер од Janeејн и чевлите! Претераниот ѓон на забот на забите додава совршен раб на секоја облека и ладилницата со крзно ќе ве одржува пријатно цела зима. Подготвена влошка. Синтетички горен. TPR Outsole. Поставете ја облогата на крзно.

R

Им се допаѓа и на купувачите