.

.

- 4xl Плус Големина Женски Градник Беспрекорна Вкрстена Тока Собрана Склекови Градник Спортски Спиење Врвови Долна Облека

- 4xl Плус Големина Женски Градник Беспрекорна Вкрстена Тока Собрана Склекови Градник Спортски Спиење Врвови Долна Облека

DEN 2.67
Износ

Опис : * 100% сосема нов висок квалитет!1.Целата долна облека нема челичен прстен,баласт,нема памучна подлога, нема притисок.2.Чаша за двојна заштита со вкрстена заграда за да спречите излегување на светлината, одржувајте ја формата на чашата трајна,без деформација,вкрстена тока.3.Полна чаша, фиксна лента за на рамо,добар ефект на обликување,ефикасно собирајте го околното млеко и маснотии за да спречите проширување на градите.4.Природен висококвалитетен фин материјал, здрав и удобен, дише,потење, тантела.5.Погоден за спорт, спиење и јога. Спецификации : Материјал : Тип На Поддршка За Памучни Врвки : Тип На Жица Слободен Ремен : Неприлагоден Тип На Затворање На Ремени : Странично Затворање Боја : Како Што Е Прикажано : Секси Декорација : Тип На Шема На Лак : Цврста Големина : М/Л/XL/2 XLSeason : Пролет/Лето/Aut/Зимски Пол : Женска Прилика : вклучен Е Секојдневен Пакет : 1 x Големина На Табелата За Бразизирање-Биста-Погоден За bra S62-68cm/24.40"-26.77"30/65 ABC,32/70 ABM-68-74cm/26.77"-29.13"-32/70 ABC,34/75 ABL-74-80cm/29.13"-31.50"-32/70 D,34/75 CD,36/80 ABXL-80-86cm/31.50"-33.85"-36/80 CD,38/85 ABC2 XL86-90cm/33.85"-35.43"-38/85 CD,40/90 ABC3 XL90-96cm/35.43"-37.80"40/90 CD,42/95 ABC4 XL96-102cm/37.80"-40.15"42/95 DE,44/100 ABCDNote : 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ви благодариме за разбирањето. Целата долна облека нема челичен прстен,баласт,нема памучна подлога, нема притисок. Чаша за двојна заштита со вкрстена заграда за да спречите излегување на светлината, одржувајте ја формата на чашата трајна,без деформација,вкрстена тока. Полна чаша, фиксна лента за на рамо,добар ефект на обликување,ефикасно собирајте го околното млеко и маснотии за да спречите проширување на градите.

R

Им се допаѓа и на купувачите