.

.

Постави Миленичиња Куче Костим Миленичиња Шапка Партија Шамиче Миленичиња Ноќта На Вештерките Материјали

Постави Миленичиња Куче Костим Миленичиња Шапка Партија Шамиче Миленичиња Ноќта На Вештерките Материјали

DEN 143.84
Износ

Опис. Ова е капа за миленичиња, која е изработена од врвни материјали, издржлива, не е лесна за деформација. Со елегантен дизајн на капа, вашето домашно милениче ќе биде многу убаво. Совршен додаток за облекување на вашето домашно милениче на фестивал и забава за подобра декорација. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Филц, еластична ткаенина, метално ѕвоно. - Големина на капа : Околу 15, 00Х12, 00Х12, 00см/5, 89Х4, 72Х4, 72ин. - Големина На марамче : Околу 40,00Х10, 00Х0,10см/15, 72Х3, 93Х0, 04ин. . Т-Прилагодлив, можете слободно да го прилагодите ова марамче според вашите вистински потреби и нема да му наштети на вратот на миленичето. - Направете вашето домашно милениче да изгледа пошармантно и попривлечно. И создадете најрелаксирачко и удобно чувство на носење за домашно милениче. - Флексибилен дизајн, лесен за ставање и полетување, прилагодете ја големината за различна големина на вратот на домашно милениче. - Полн со убавина и шарм, најдобар подарок за миленичиња за разновидни фестивали. - Создадете и оставете убави и незаборавни спомени за вас и вашите миленици. 1 Постави Миленичиња Куче Костим Миленичиња Шапка Партија Шамиче Миленичиња Ноќта На Вештерките Материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите