.

.

Центричен Диск Сопирачка Дебеломер

Центричен Диск Сопирачка Дебеломер

DEN 3022.88
Износ

Повторно произведени за да ги исполнат најточните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран и проверен притисок за да се обезбеди правилно функционирање и монтирање. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува ХАРДВЕР и загради ПОЛУ-НАТОВАРЕН ДЕБЕЛОМЕР.

R

Им се допаѓа и на купувачите