.

.

Со Дизајн Патент Лента Затворен Надворешен Килим-Ајкула Сина-фт

Со Дизајн Патент Лента Затворен Надворешен Килим-Ајкула Сина-фт

DEN 0.67
Износ

Внесете поп боја и забава во вашиот дом со Патент Лента Внатрешен/Надворешен Килим од нашата Крајбрежна Мирна Колекција. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Достапно во различни големини и бои. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите