.

.

Прв пат вклопување радијатор, пластичен резервоар се вклопува во Изберете: 2013- Nissan Pathfinder, 2014- Infiniti QX60

Прв пат вклопување радијатор, пластичен резервоар се вклопува во Изберете: 2013- Nissan Pathfinder, 2014- Infiniti QX60

DEN 2.33
Износ

DENSO FIRSTION FIT RADIATOR, пластичен резервоар DENSO FIRTE FIT RADIATOR, пластичен резервоар се вклопува : 2013.2015-2018 Nissan Pathfinder 2014 Nissan Pathfinder 6 Cyl 3,5 L 2014-2017 Infiniti QX60 6 CYL 3,5 L 2013 Infiniti JX35 2018 Infiniti QX60 и повеќе повеќе и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите