.

.

Замена Радијатор за 11-Киа Соренто 2.4 3.5 Л Л4 В Одговара На Хјундаи Санта Фе

Замена Радијатор за 11-Киа Соренто 2.4 3.5 Л Л4 В Одговара На Хјундаи Санта Фе

DEN 0.33
Износ

Tyc 13194 Замена Радијатор за 11-15 Kia Sorento 2.4/3.5 L L4/V6 oe-споредливи темперамент (не" pigtail " конектор) за кавга-бесплатни инсталација. Ое-споредливи одредби за монтирање обезбедуваат пад на прецизната опрема. Ригорозни и забрзани тестови за возење велосипед за да се обезбеди квалитет и издржливост на услугата на производот. Ое-Еквивалент. Оем Дел Број 25310-1У250. ABPA Partslink Број HY3010170. Одговара Изберете : 2011-2012,2014-2015 КИА соренто 4 Цил 2.4 Л 2013 КИА соренто 6 Цил 3.5 Л 2011 ХЈУНДАИ санта фе 6 Цил 3.5 Л 2010,2012 ХЈУНДАИ САНТА ФЕ 4 Цил 2.4 Л 2013-2015 ХЈУНДАИ САНТА ФЕ ГЛС/ОГРАНИЧЕН 6 цил 3.3 л 2016 хјундаи санта фе се крајна/ОГРАНИЧЕНА 6 Цил 3.3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите