.

.

Глобални Делови Дистрибутери Радијатор Одговара изберете: 2012-МАЗДА 5

Глобални Делови Дистрибутери Радијатор Одговара изберете: 2012-МАЗДА 5

DEN 3.00
Износ

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да ја извлекува и исфрла топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Дизајниран за исполнување или надминување на ое вклопување, форма и функција. Издржливост тестирана на секој нов дизајн. 100% тестирано истекување. Директна замена за вклопување. Одговара Изберете : 2012-2015 мазда 5 4 Цил 2,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите