.

.

Комплетен радијатор на LedkingDomus, компатибилен со 1996- 4Runner 2.7L L за 1996- 4Runner 3.4L V6

Комплетен радијатор на LedkingDomus, компатибилен со 1996- 4Runner 2.7L L за 1996- 4Runner 3.4L V6

DEN 0.67
Износ

Делови за поправка на автомобилски радијатор и хардвер Двојна заштита на пакетот : Надградена пакување (EPE пена и картон) Овозможете им на радијаторите да пристигнат недопрени. ЕПЕ пена помага да се поправат радијаторите за да се намали мамката . Одржување : Редовно исчистете го вашиот радијатор за да спречите затнување што може да ја намали ефикасноста на ладење. Не мешајте различни брендови на течноста за ладење . Алуминиумско масло ладилник : Алуминиумско масло ладилник има подобри перформанси на дисипација на топлина од оние од не'рѓосувачки челик за побрзо да го оладат вашето возило . Квалитет : Сите автомобилски делови се комплетни со супериорни материјали произведени со најнапредни Опрема управувана и тестирана од експерти во автомобилската индустрија, така што квалитетот никогаш не е компромитиран . одговара на Изберете : 2002 Toyota 4 Runner Badlands 6 Cyl 3,4 L 1996-2001 Toyota 4 Runner SR5 6 CYL 3,4 L и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фит -виџет за да проверите за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите