.

.

Радијатор TYC За Ram Меморија Замена ЗА RAM МЕМОРИЈА 3500

Радијатор TYC За Ram Меморија Замена ЗА RAM МЕМОРИЈА 3500

DEN 1375.68
Износ

Пакетот Вклучува Радијатор TYC 13494 се вклопува 14-18 Ram меморија 2500 x 1item Описрадијатор TYC 13494 се вклопува 14-18 Ram меморија 2500 Compatible : 14-18 RAM МЕМОРИЈА 2500 (КАМИОН)|14-14 RAM МЕМОРИЈА 3500 (КАМИОН) L x w x H (инч) : 38.6 x 8.1 x 25.8 OEM Дел Број : 68232750 ИМИЊАТА на производите се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски Марки на КОРП НА Сила.производителот не мора да ја одобрува Употребата на овие производи. Точно одговара НА OEM# : 68232750 AB и Pertslink# : CH3010376. Ги исполнува или надминува стандардите ЗА усогласеност СО ТОЧКИ И САЕ. Фабрика Запечатена Сосема Нова Во Кутија. Квалитетен Резервен Дел За Замена ЗА ОЕМ. 14-18 РМ Р2500 5.7 Л В8 А/МТ 1Р ПА РАД.

R

Им се допаѓа и на купувачите