.

.

Надворешни Најважни РАБОТИ Отемрклок Женска Мода Обична Лабава Разноврсна Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Памучна Ленена Маица Врвот Сина

Надворешни Најважни РАБОТИ Отемрклок Женска Мода Обична Лабава Разноврсна Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Памучна Ленена

DEN 0.33
Износ

Женска Мода Обична Лабава Разноврсна Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Памучна Ленена Маица Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Материјал : памучен коноп,Секој ден пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Долги Ракави : фит дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483493cm/36.61"36.6 cm/14.41"50cm/19.69"70cm/27.56"M6103698cm/38.58"37.9 cm/14.92"51cm/20.08"71cm/27.95"L81238103cm/40.55"39.2 cm/15.43"52cm/20.47"72cm/28.35"XL101440108cm/42.52"40.5 cm/15.94"53cm/20.87"73cm/28.74"XXL121642113cm/44.49"41.8 cm/16.46"54cm/21.26"74cm/29.13" има толку многу возбуда за најновата капка облека. Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени простории и на отворено(пешачење,возење велосипед,сноуборд,кампување итн.). Различни модели за вашиот избор. СТИЛ НА СОВПАЃАЊЕ : Погоден За Совпаѓање Со Фармерки, Хеланки, Панталони, Здолништа, Шорцеви, Можете Да Носите И Под Кардиганско Палто или Џемпер, Јакна За Моден Слоевит Изглед Во Пролет. Можете Да Го Носите Во Многу Прилики, Како Забава, Свадба, Плажа, Излегување, Шопинг, Задолжителна Основна Маичка Во Вашата Гардероба!. Може да има грешка од 1 до 2 см поради рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите