.

.

Рифорла Женски Дневен Домашен Тренинг На Отворено Цврст Долг Ракав О Маица За Вратот Врвен Дуксер Женски Дуксер Без Качулка Пинк_ С

Рифорла Женски Дневен Домашен Тренинг На Отворено Цврст Долг Ракав О Маица За Вратот Врвен Дуксер Женски Дуксер Без Качулка

DEN 2.33
Износ

Сезона : Зима и fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер( Памучна Твила). Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. 1pc Sweatshirt Size табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 106см/41.73" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 61см/24.02" Должина : 63см/24.80"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59"големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 114cm/44.88" рамо : 49cm/19.29" ракав : 63cm/24.80" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 118cm/46.46" рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 64см/25.20" должина : 69см/27.17"големина : ххл Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12см : 122см/48.03" РАМО : 51СМ/20.08" Ракав : 65см/25.59" Должина : 71см/27.95" женски дуксер без Качулка. Големина : Големина Работи Мали, Препорачуваме 1-2 Големина До.(Тоа Ќе Биде Поудобно.). Дизајн : Долг Ракав, Врат на екипажот, Лабав, Течен, Симпатичните Кошули Едноставниот Дизајн Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски. Материјал : Оваа Унисекс Тркалезна Кошула Со Пуловер Со Долг Ракав Е Изработена Од Полиестер. Обезбедува Меко И Удобно Чувство, Малку Еластично. Без Пилинг, Не-бледнее, Лабава и Удобна Блузи. Дише, Меко, растегливо. Уникатните Стилови Претставуваат Мода, Модерна И Трендовска. Прави Да Изгледате Помодерно. Одлично Е За Лесно, Секојдневно Носење.Се Препорачува За Сите Возрасти. Колокација : Оваа Уникатна Блуза Е Добра За Жени И Девојки. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн., Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Бидете Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Женски Дуксери. Женски Дуксери. дуксери за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите