.

.

Графичка Америка смешни дибс 4-ти јули Ден на независност Машка маица

Графичка Америка смешни дибс 4-ти јули Ден на независност Машка маица

DEN 3.00
Износ

Покажете ја вашата патриотска страна со оваа смешна машка графичка мачка со теми од дибс. Одличен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата или дајте му како совршен подарок за lубител на вселената, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за 4 јули, Меморијален ден, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од просторот покажува стил на lубител на слобода на трендовски обична облека . Изберете ги омилените бои на маицата на 4-ти јули Дибс и ја подобруваат вашата гардероба . Класично, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/ поли (спортска сива) . печатена во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите