.

.

Машка маичка за меки мачки со кратки ракави со кратки ракави

Машка маичка за меки мачки со кратки ракави со кратки ракави

DEN 1.00
Износ

Ултра машката мачка со кратки ракави со кратки ракави е идеална кошула што треба да ја носи како слој, како лежи низ куќата, па дури и спарена со омилениот пар фармерки. Loveе го сакате начинот на кој се чувствува ултра мека ткаенина на вашата кожа, дека никогаш нема да сакате да ја тргнете! Ултра мека маичка со кратки ракави со кратки ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите