.

.

Маичка маичка за миење на брегот на брегот со џеб на градите

Маичка маичка за миење на брегот на брегот со џеб на градите

DEN 0.67
Износ

Ние ги чувствуваме оние вибрации со секојдневно ладно со оваа маица за миење на крајбрежјето од поглавја со удобен џеб на градите. Разновидна за секојдневните прилики, оваа машка мачка е дизајнирана со класичен екипаж и кратки ракави-совршени за излети од топло време кога се спарени со шорцеви и направени во супер-мека мешавина од памук. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите со ознаки за лого на потписи. Карактеристики : екипаж; Супер-мека завршница; Обоен за ефект на Хедер. Машка маица во градите од градите од поглавја.

R

Им се допаѓа и на купувачите