.

.

Raybestos 744PG Професионална Одделение Барабан Сопирачка Чевли Сет Одговара: 1999 - ХОНДА ОДИСЕЈА

Raybestos 744PG Професионална Одделение Барабан Сопирачка Чевли Сет Одговара: 1999 - ХОНДА ОДИСЕЈА

DEN 1.00
Износ

Raybestos Element3 Чевлите за Сопирачките нудат водечка индустрија, програма за покривање на целосна категорија (вклучувајќи чевли за сопирачки за паркирање) за следниве возила : • Патнички Автомобили • Камиони • Полиција • Такси • возила од Типот На Флота кои бараат сериозни перформанси На должноста нашите чевли за сопирачките се дизајнирани да работат со предни влошки за сопирачките за да обезбедат стабилно, избалансирано сопирање. Повеќе од 100 години, raybestos® го менува начинот на кој луѓето размислуваат за сопирачките и перформансите на сопирачките со континуирани иновации и посветеност на производство на најквалитетни делови за сопирачките во индустријата. Рејбестос Елемент3 Чевли За Сопирачки материјалите специфични за Апликацијата обезбедуваат најдобри перформанси и работен век . Премиум новиот челик го олеснува правилниот контакт чевли-тапан . Чевлите за сопирачките даваат најголема можна јачина на смолкнување и намален шум и вибрации . Премиум натопениот слој обезбедува отпорност за супериорна издржливост . Контурата или земјата на камерата (во зависност од апликацијата) обезбедува најдобар контакт помеѓу чевелот и барабанот . Приложените лостови и хардвер се вклучени на комплетот чевли за лесна и целосна инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите