.

.

Acdelco Чевли За Сопирачка за Паркирање одговара изберете: 2015-КИА СЕДОНА

Acdelco Чевли За Сопирачка за Паркирање одговара изберете: 2015-КИА СЕДОНА

DEN 521.12
Износ

Acdelco Чевли За Сопирачка За Паркирање. Квалитет потврден за правилна металургија и правилна дебелина на плочката на сопирачките. Ненасочна завршна површина на сопирачката за постојано сопирање. ОД монтажната линија до целта, гм технолошките иновации и подобрувања продолжуваат да се градат Со Гм Оригинална Опрема како наша основа. Сите чевли се обработени за правилен контакт чевли-тапан. Овие премиум резервни чевли за сопирачки се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Acdelco Чевли За Сопирачка За Паркирање Висока јачина на смолкнување за интегритетот на врската. Контура или камери за помош при брборења и заклучување на задните тркала. Одговара Изберете : 2015-2019 КИА СЕДОНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите