.

.

Елемент Кочница Чевли Одговара изберете: 1966-ФОЛКСВАГЕН ТИП 3, 1971-ФОЛКСВАГЕН ТИП 4

Елемент Кочница Чевли Одговара изберете: 1966-ФОЛКСВАГЕН ТИП 3, 1971-ФОЛКСВАГЕН ТИП 4

DEN 1881.44
Износ

Raybestos® Element3 ® Чевлите за Сопирачки нудат водечка индустрија, програма за покривање на целосна категорија (вклучувајќи чевли за сопирачки за паркирање) за следниве возила : • Патнички Автомобили • Камиони • Полиција • Такси • возила од Типот На Флота кои бараат тешки перформанси Нашите чевли за сопирачките се дизајнирани да работат со предни влошки за сопирачките за да обезбедат стабилно, избалансирано сопирање. * Материјалите специфични за апликацијата обезбедуваат најдобри перформанси и работен век • Премиум новиот челик го олеснува правилниот контакт чевли-тапан • чевлите на Сопирачките даваат најголема можна јачина на смолкнување и намален шум и вибрации • премиум натопената обвивка обезбедува отпорност за супериорна издржливост • контурата или земјата на камерата (во зависност Од апликацијата) обезбедува најдобар контакт помеѓу чевлите и барабанот • Прицврстените лостови и хардверот се вклучени На комплетот за чевли За Лесна И целосна инсталација 1966-1973 Фолксваген Тип 3 1971-1974 фолксваген тип 4 И Повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите