.

.

Моќност Стоп Предна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Bmw Z4

Моќност Стоп Предна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Bmw Z4

DEN 3.00
Износ

Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите за сопирачките со влошките бидејќи сензорите се подложни на дефект со високо термичко возење велосипед. Програмата Евро-Стоп доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење поединечно кутии или спакувани со влошки. Нашите сензори се направени да издржат високи температури и да обезбедат добра спроводливост на електродата. Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Сензор За Абење На Подлогата За Сопирање За Напојување •инсталација При прицврстување •Создава светлина на контролната табла за да го означи абењето на сопирачката •Способен да издржи високи температури •Одговара : Бмв З4 2010-2009.

R

Им се допаѓа и на купувачите